Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry
Path of Exile

Path of Exile

MMOplay.pl / gry do pobrania / Path of Exile
Path of Exile

Opis gry

Path of Exile

Path of Exile jest RPG akcji osadzona w mrocznym świecie fantasy z Wraeclast. Jesteśmy małą niezależny zespół zapalonych graczy z siedzibą w Nowej Zelandii i stworzyli ścieżki uchodźstwie w grze, że chcielibyśmy grać sami. Jest zaprojektowany wokół silnej pozycji opartych barterowej Internecie gospodarki, głębokiej postaci dostosowania, konkurencyjnych PvP i ras drabiny. Gra jest całkowicie darmowa i nigdy nie będzie "zapłacić, aby wygrać". Jeśli chcesz grać, po prostu utworzyć konto .

Gracze mogą wybrać z siedmiu grywalnych klas postaci , które atrybuty każdego ostrości na jakimś połączeniu rdzenia: siła, zręczność i inteligencja.

Wszystkie Ścieżki klas postaci wygnania dzielą ich ogromne drzewo umiejętności pasywnego . Rozpoczynając w jednej z siedmiu różnych miejscach podyktowanych wybranej klasy, gracze mogą skupić się na swojej podstawowej specjalności klasy lub podróży po drzewie do budowy skomplikowanych kombinacji umiejętności z różnych dziedzin. Rozproszone drzewa są Keystone elementy pasywne, które drastycznie zmieniają sposób, w jaki znak jest odtwarzany. Zdecydowanego Technika usuwa na zdolność do uzyskania krytycznych ataków, ale również zapobiega uchylaniu ataki wrogów. Necromantic Aegis udziela właściwości tarczą do swoich sług, a nie do ciebie . Połączenie tych passives z mądrych wyborów pozycji i umiejętności szlachetnych pozwala graczom głębokich poziomów dostosowania.

Wraeclast jest ciemne, brutalne kontynent. Zranieni przez tajemniczych katastrof z przeszłości i zamieszkane przez istoty z koszmaru, bardzo wyzwań środowisku emigrantów, którzy odważą go zbadać.

Mamy dość najnowszej tendencji do jasnych, cartoony RPG. Stylu sztuki wybraliśmy na Ścieżce Exile jest ciemny, ziarnisty i realistyczne. Wraeclast jest przerażająca, a my bardzo się starał zrobić to sprawiedliwość.

W Drodze Uchodźstwie, grywalność jest kluczem. Wszystkie obszary świata , w tym te, które na zewnątrz są instanced dla Twojej strony i generowane losowo, aż do magicznych właściwości potworów , które mieszkają w nich i ich strzec skarbu.

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Path of Exile


Galeria

Inne Gry do pobrania

Path of Exile

Aion

Typ gry : Gra do pobrania

Path of Exile

Fortnite

Typ gry : Gra do pobrania

Path of Exile

Heavy Metal Machines

Typ gry : Gra do pobrania

Path of Exile

Skill Special Force 2

Typ gry : Gra do pobrania

Path of Exile

Elsword

Typ gry : Gra do pobrania

Najlepszy Spis gier MMO na MMoplay.pl!

Jest to portal gromadzący listę gier mmo na przeglądarke oraz do pobrania. Najlepsze top gry przeglądarkowe, gry mmo a także gry mmorpg. Napewno znajdziesz coś dla siebie od gry akcji po gry strategiczne, wyścigowe oraz symulatory. 21