Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry
OGame

OGame

MMOplay.pl / gry na przeglądarke / OGame
OGame

Opis gry

OGame

OGame jest kosmiczną grą strategiczną. Tysiące graczy zbiera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z nimi, potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej.

Rozpoczynasz z jednym nierozwiniętym światem, który przekształcisz w potężne imperium, mogące obronić Twoje z trudem zdobyte kolonie.
Stwórz strukturę ekonomiczną i militarną w celu wsparcia realizacji następnych technologicznych osiągnięć. Prowadź wojny przeciwko innym imperiom by pozyskać ich surowce.
Negocjuj z innymi imperatorami w celu stworzenia sojuszu lub ustanowienia handlu, by pozyskać tak bardzo potrzebne surowce.
Buduj armadę, by narzucać swoją wolę całemu universum. Przechowuj swoje surowce za niepenetrowalną ścianą obrony planetarnej.
Cokolwiek byś nie chciał zrobić, OGame ci na to pozwoli. Czy będziesz dręczyć swoich sąsiadów? A może zaczniesz siać strach w sercach tych, którzy atakują bezbronnych?

opis pochodzi z ogame.pl

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze OGame

 • rodzaje wyszukiwarek internetowych
 • Internet za Wielkim Murem - Baidu i nie tylko zobacz
  seopilot.pl

  Galeria

  Inne Gry na przeglądarke

  OGame

  My Fantastic Park

  Typ gry : Gra na przeglądarke

  OGame

  Travian

  Typ gry : Gra na przeglądarke

  OGame

  Pirate Storm

  Typ gry : Gra na przeglądarke

  OGame

  The Pride of Taern

  Typ gry : Gra na przeglądarke

  OGame

  Forge of Empires

  Typ gry : Gra na przeglądarke

  Najlepszy Spis gier MMO na MMoplay.pl!

  Jest to portal gromadzący listę gier mmo na przeglądarke oraz do pobrania. Najlepsze top gry przeglądarkowe, gry mmo a także gry mmorpg. Napewno znajdziesz coś dla siebie od gry akcji po gry strategiczne, wyścigowe oraz symulatory. 21