Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry
Aion

Aion

MMOplay.pl / gry do pobrania / Aion
Aion

Opis gry

Aion

Aion Online jest grą MMORPG, stworzoną przez firme NC Soft. Firma ta ma już na swoim koncie takie hity jak Guild Wars czy City of Heroes. Silnik gry to rewolucyjny produkt niemieckiej firmy Crytek, znany np. z gry Far Cry czy Crysis. Gwarantuje fotorealizm i efekty niespotykane dotąd w grach MMORPG. Doskonała grafika i swoboda ruchu postaci to nie wszystko. NC Soft postarał się również o wyśmienitą oprawę dźwiękową. Można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z doskonale zanimowanym filmem!

Lokacje gry są bardzo rozległe. Dodatkowo wiele ich detali wchodzi w reakcje z postacią. Jej kontrola jest całkowicie swobodna. Postać może, korzystając ze specjalnych umiejętności, przemieszczać się nawet w przestworzach lub wspinać po urwiskach. Jest to pierwsza gra MMORPG w której możemy pokierować postacią tak jak sami pomyślimy, nic nas nie ogranicza.

Fabuła gry opiera się na odwiecznej walce dobra ze złem. W świecie Aion Online istnieją dwa wymiary połączone magicznym przejściem. Istnieje świat aniołów i demonów. Sami możemy wybrać po której stronie chcemy się opowiedzieć. Prócz graczy-wrogów istnieje też nieskończona ilość przeciwników generowanych przez serwer. Jak od razu można się zorientować gra jest nastawiona na PvP. Kolejną nowością jest jednak PvPvE – gracze walczą między sobą i dodatkowymi postaciami generowanymi przez serwer. Istnieje możliwość wyboru profesji postaci i jej dalszego rozwoju, który jest praktycznie dowolny. Wybieramy pomiędzy ośmioma podstawowymi profesjami. Warto wspomnieć, że idea gry nie jest oparta na mozolnym grindingu, zabijaniu kolejnych potworów miesiącami. NC Soft przygotował grę tak by gracz mógł, od samego początku, czerpać z niej to co najlepsze i rozwijać swoją postać w dowolny sposób.

Łącząc swobodę kontroli postaci oraz system rozgrywki, nastawiony na współpracę graczy w zespołach, gra ustanawia wzór dla innych. Aion Online jest grą, która stworzyła nową erę i standardy gier online. Naprawdę warto zagrać

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Aion


Galeria

Inne Gry do pobrania

Aion

Aion

Typ gry : Gra do pobrania

Aion

Fortnite

Typ gry : Gra do pobrania

Aion

Heavy Metal Machines

Typ gry : Gra do pobrania

Aion

Skill Special Force 2

Typ gry : Gra do pobrania

Aion

Elsword

Typ gry : Gra do pobrania

Najlepszy Spis gier MMO na MMoplay.pl!

Jest to portal gromadzący listę gier mmo na przeglądarke oraz do pobrania. Najlepsze top gry przeglądarkowe, gry mmo a także gry mmorpg. Napewno znajdziesz coś dla siebie od gry akcji po gry strategiczne, wyścigowe oraz symulatory. 21