Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry

Polecane gry

W dobie szerokopasmowego Internetu, coraz więcej graczy decyduje się na gry online, w której mogą zmierzyć się z innymi graczami z całego świata. W ostatnich latach gry mmo, stanowią duży procent całego rynku gier i są one oblegane przez coraz większe rzesze fanów, zarówno tych młodych, jak i trochę starszych. Takie rozgrywki online, to coraz częstsza forma spędzania wolnego czasu, jak i solidaryzowania się ze społecznością danej gry internetowej, co niektórym zastępuje, popularne w naszych czasach serwisy społecznościowe. Gry do pobrania i grania w trybie online, czy to mmo czy gry przeglądarkowe, zaspokoją gusta każdego gracza. W zależności od preferencji, znajdziemy między nimi gry akcji, dla bardziej wymagających gry strategiczne, lub dla osób, które chcą poświęcić więcej czasu na choćby gry fantasy, z rozbudowanym rozwojem postaci. Coraz częściej też, pomimo powstałego kilka lat temu trendu gry z płatną subskrypcją, możemy grać w nie za darmo i ewentualnie korzystać z systemów mikropłatności.

Gry komputerowe, to coraz częściej forma spędzania wolnego czasu nie tylko przez najmłodszych. Co ważne, społeczności niektórych gier, to nie tylko chłopcy, czy mężczyźni. Coraz częściej wśród zapalonych graczy, możemy odnaleźć kobiety, które w żaden sposób nie są w tej dziedzinie gorsze od mężczyzn. Można zauważyć jednak pewne prawidłowości. Jeżeli chodzi o gry akcji, czy gry strategiczne, nadal jest w nich olbrzymia przewaga płci brzydszej. Natomiast, gdy przyjrzymy się społecznościom gier rpg, już można zauważyć bardzo duży odsetek kobiet. Gry mmorpg, w których można dbać nie tylko o statystyki postaci, ale też o nadanie jej osobistego charakteru, wyglądu, czy tworzyć tak zwane gildie zrzeszające graczy, przyciągają coraz większe rzesze zarówno nastolatek, jak i dorosłych kobiet. Granie w takie gry internetowe to nie tylko rozrywka i zabawa, ale także możliwość poznawania ludzi z innych zakątków świata, zawierania przyjaźni, czy tworzenia grup społecznościowych, których zainteresowania wychodzą poza świat, w którym gramy.
  • gry geta 5
  • Pobierz Grand Theft Auto V na PC i zagraj już teraz w najnowszą odsłonę GTA. W grze będziemy kierować trzema bohaterami.
    pl.gta-5-pc.com

    Najlepszy Spis gier MMO na MMoplay.pl!

    Jest to portal gromadzący listę gier mmo na przeglądarke oraz do pobrania. Najlepsze top gry przeglądarkowe, gry mmo a także gry mmorpg. Napewno znajdziesz coś dla siebie od gry akcji po gry strategiczne, wyścigowe oraz symulatory. 21