Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry
Star Conflict

Star Conflict

MMOplay.pl / gry do pobrania / Star Conflict
Star Conflict

Opis gry

Star Conflict

Conflikt Star to dynamiczna gra akcji MMO, które stawia się u steru statku kosmicznego do walki we flocie gwiazdy ogromnych bitwach!

Galaktyka jest podzielona między bojowników imperiów gwiazd i niezależne grupy najemników. W odległym zakątku galaktyki - Sector 1337, obszar zmarłych - świat został pominięty. Tutaj, ruiny wielkiej cywilizacji cudzoziemców zostały niedawno odkryte. Najemnicy i poszukiwacze przygód z całej galaktyki uciekają do sektora bez względu na niebezpieczeństwo.


Cały świat na PVP i PVE!

    Walki PvP na przestrzeni kilkudziesięciu lokalizacjach
    Misje i zadania dla PVE lub samotnych wilków grup
    Unikalny tryb piaskownicy z rozległymi możliwościami PVP i PVE
    Walki o wpływy korporacji "
    Ponad sto statków różnych typów i celów
    9 role taktyczne, setki modułów i możliwość modyfikacji
    Produkcja modułów i statków


Kluczowe Cechy

Flota w zasięgu ręki
Przejmij kontrolę różnorodnych pancerników, od zwinnych statków zwiadowczych do ciężkich karabinów obciążonych fregat i rakiet. W odpowiednim czasie, można dowodzić własną flotę.

Przeżycie w przestrzeni kosmicznej,
Możesz oddokuj od dworca kolejowego i podróżować po koloniach kosmicznych zaatakowanych przez starożytnej obcej rasy. Możesz wypełnić zadania, zbierać cenne przedmioty, moduły rzemiosła i statki, spotkać innych graczy do walki lub spotkałem się oprzeć piratów i zła cudzoziemców z przestrzeni kosmicznej.

Wybierz ścieżkę
Każdy statek może być wykorzystywany do misji strategicznych - zbadać teren, polowanie wrogów z ukrycia, lub uzyskać poparcie sojuszników. Pokaźny arsenał broni i gadżetów, a także okazja do jednostek rzeczy i statki pomoże Ci w tym.

Korporacje wojny
Tworzą sojusz z przyjaciółmi stworzyć zabójczy eskadrę elitarnych pilotów. Walcz z innymi graczami, wykonywać misje PvE. Tworzenie korporacji i wziąć udział w walkach o kontrolę nad terytorium. Wpisz swoje imię i nazwisko w annałach historii Wszechświata.

Zdobyć doświadczenie i umiejętności
Rozwijaj swoje umiejętności, nawiązać specjalistycznych umiejętności i doskonalić taktykę. Można spieszyć do walki full-życie, pracować ukradkiem z daleka, albo zakradać wrogów i strajku miażdżący cios od tyłu - Strategia jest do Ciebie!

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Star Conflict


Galeria

Inne Gry do pobrania

Star Conflict

Aion

Typ gry : Gra do pobrania

Star Conflict

Fortnite

Typ gry : Gra do pobrania

Star Conflict

Heavy Metal Machines

Typ gry : Gra do pobrania

Star Conflict

Skill Special Force 2

Typ gry : Gra do pobrania

Star Conflict

Elsword

Typ gry : Gra do pobrania

Najlepszy Spis gier MMO na MMoplay.pl!

Jest to portal gromadzący listę gier mmo na przeglądarke oraz do pobrania. Najlepsze top gry przeglądarkowe, gry mmo a także gry mmorpg. Napewno znajdziesz coś dla siebie od gry akcji po gry strategiczne, wyścigowe oraz symulatory. 21